Google «оголошує війну» екстремістському контенту

Google «оголошує війну» екстремістському контенту

Компанія вживатиме посилених заходів для якнайшвидшого виявлення та видалення небезпечного контенту

Google планує введення нових заходів для виявлення та видалення терористичних, насильницьких або екстремістських матеріалів на своїй відео-платормі YouTube. Про це повідомляє Reuters із посиланням на повідомлення компанії у блозі у неділю.

Google повідомила, що займатиме ще більш жорстку позицію стосовно відеороликів, які містять релігійний контент, навіть якщо вони явно не порушуватимуть правила відео-платформи.

Також компанія використовуватиме більше інженерних ресурсів і збільшить використання технологій для виявлення екстремістських відеороликів, а також впровадить тренування для класифікаторів контенту для швидкого ідентифікування та видалення такого роду інформації.

«Хоч ми та інші люди багато років працювали над тим, щоб швидко виявляти та видаляти контент, який порушує наші правила, незручна правда полягає у тому, що як галузь, ми маємо визнати, що багато чого ще не зроблено»,  сказав Кент Вокер, старший віце-президент з юридичних питань компанії.

За його словами, Google розширить співпрацю із контрекстремістськими групами у визначенні контенту, який може бути використаний для радикалізації та найму екстремістів.

Компанія також спрямує цільову онлайн рекламу на потенційних новобранців «Ісламської держави» і спробує перенаправити їх на антитерористичні відеоматеріали і, таким чином, змінити їх думку щодо вступу до терористичної організації.

Нагадаємо, раніше міністри ЄС схвалили пропозиції Єврокомісії, направлені на боротьбу з ростом небажаних відеоматеріалів, що розміщуються на платформах соціальних мереж.

Як повідомлялось, Німеччина перебрала на себе ініціативу щодо боротьби проти розпалювання ненависті та рейкових новин. Уряд розробив законопроект, який погрожує соціальним медіа-гігантам штрафом у розмірі до 50 млн євро.

Facebook прийняла рішення найняти 3000 додаткового персоналу, який би пришвидшив процес видалення відео, яке показує вбивства, самогубства та інші акти насильства.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло