M.E.Doc створив оновлення для безпечної роботи в програмі

M.E.Doc створив оновлення для безпечної роботи в програмі

Оновлення містить підвищений захист від вірусу-шифрувальника

M.E.Doc створив оновлення для безпечної роботи в програмі
Фото: pixabay.com

M.E.Doc створив оновлення, що створить умови для безпечної роботи в програмі.

Про це повідомила СЕО «IT-експерт» Алеся Білоусова, повідомляється на сторінці розробника у Facebook. 

M.E.Doc створив оновлення, що забезпечить безпечну роботу в програмі. Про це повідомила СЕО «IT-експерт» Алеся Білоусова...

Опубликовано M.E.Doc 7 июля 2017 г.

«Сьогодні ми офіційно передали Кіберполіції оновлення 190, яке прибирає шкідливий код (backdoor) з нашого продукту. Після його перевірки Департамент кіберполіції надасть свої висновки, і я сподіваюся, вже завтра ми зможемо його запустити», – зазначила представник компанії.

Згадане оновлення містить підвищений захист від вірусу-шифрувальника.

Нагадаємо, що міністр внутрішніх справ Арсеній Аваков повідомив, що представники компанії-розробника «M.E.Doc» були проінформовані про наявність вразливостей в їх системах антивірусними компаніями, але це було проігноровано.

Було прийнято рішення про проведення обшуків і вилучення програмного і апаратного забезпечення компанії, за допомогою якого поширювалися віруси.

В «IT-експерт» заявили, що компанія створила оновлення, яке, виключає потенційні загрози для користувачів. Але запустити його поки не вдалося, оскільки сервери компанії були вилучені в рамках проведення слідчих дій.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло