«Нафтогаз» з «Газпромом» завершили перший раунд переговорів

«Нафтогаз» з «Газпромом» завершили перший раунд переговорів

Наступний відбудеться на поточному тижні

«Нафтогаз України» і російський «Газпром» провели перший раунд переговорів в рамках окремого проміжного рішення Стокгольмського арбітражу за контрактом на поставку газу.

Глава «Нафтогазу» Андрій Коболєв повідомив журналістам, що наступний раунд переговорів відбудеться на поточному тижні, передає «Інтерфакс».

«Відбувся перший раунд, була зустріч. Наступний, ми очікуємо, відбудеться на цьому тижні», – сказав він.

Коболєв додав, що будь-які інші деталі розкривати не може.

Нагадаємо, 4 липня «Нафтогаз України» і «Газпром» розпочали переговори на нейтральній території з метою визначити конкретні суми, які сторони мають виплатити одна одній за рішенням арбітражу.

Згідно пояснення прес-служби «Нафтогазу», в окремому рішенні Трибуналу при арбітражному інституті Торгової палати Стокгольму від 31 травня 2017 року містяться лише принципи, за якими має бути розрахована сума ретроактивної компенсації за переплати, здійснені «Нафтогазом», а також ціна, яку мають застосувати до будь-яких обсягів газу, отриманих НАК, але не оплачених у повному обсязі.

Наголошувалося, що якщо під час переговорів «Газпром» з «Нафтогазом» не дійдуть згоди щодо нових формулювань та визначення належних до виплати сум, остаточне рішення ухвалить арбітраж.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло