Бориспіль відновлює перемовини з Ryanair

Бориспіль відновлює перемовини з Ryanair

За словами Рябікіна, вони пройдуть у форматі Мінінфраструктури – Бориспіль – Ukraine Investment Promotion Office

Бориспіль відновлює перемовини з Ryanair
Фото ryanair.com

Міжнародний аеропорт Бориспіль вирішив відновити переговори з найбільшим європейським лоукостером авіакомпанією Ryanair.

Про це на власній сторінці в Facebook написав генеральний директор «Борисполя» Павло Рябікін.

Щойно провів робочу зустріч з представниками провідних телевізійних ЗМІ країни. Така взаємодія з журналістами допомогла ...

Опубликовано Павло Рябікіном 13 июля 2017 г.

«Щойно провів робочу зустріч з представниками провідних телевізійних ЗМІ країни. Я переконаний, вдалося пояснити, що в ситуації з Ryanair немає місця для категоричних висновків. Ми відновлюємо перемовини з Ryanair у форматі Міністерство – аеропорт «Бориспіль» – Ukraine Investment Promotion Office», – написав він.

Окрім того, гендиректор аеропорту зазначив, що він згоден з тим, що «лоукост-компанії мають прийти на український ринок», але «для цього необхідно підготувати відповідну нормативну базу».

Нагадаємо, 10 липня зранку відбулася прес-конференція директора аеропорту Бориспіль Павла Рябікіна, на якій чи не вперше було у досить категоричній формі, але із застосуванням резонних аргументів пояснено громадськості, чого ж насправді хотіла Ryanair та чому її вимоги неприйнятні для аеропорту.

Вже вдень авіакомпанія припинила продаж квитків за українськими напрямками, а ввечері з’явився її прес-реліз із заявою про вихід з переговорів і звинуваченнями на адресу Борисполя у їх зриві й лобіюванні інтересів МАУ та інших «традиційних авіакомпаній».

Зокрема, керівництво столичного аеропорту повідомило перевізнику, що не планує надавати йому знижку на напрямок Лондон – Київ, не гарантує пролонгацію знижок на інші напрямки через рік та наполягає на тому, аби всі судові суперечки з цією авіакомпанією велися в українських судах.

Ситуація розвивалася досить швидко. Резонанс події став настільки гучним, що вже надвечір вівторка Павло Рябікін повідомив, що за результатами наради у прем’єр-міністра було прийнято рішення про продовження переговорів.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті