В Україні почалося падіння сільгоспвиробництва

В Україні почалося падіння сільгоспвиробництва

Сільськогосподарські підприємства за звітний період скоротили виробництво на 3,9%

У першому півріччі 2017 року спад виробництва сільськогосподарської продукції в Україні склав 2,1% в порівнянні з аналогічним періодом 2016 року.

Про це повідомила Держслужба статистики України, передає Інфоіндустрія.

Зокрема, сільськогосподарські підприємства за звітний період скоротили виробництво на 3,9%, а населення – на 0,7%. Виробництво рослинницької продукції за перші шість місяців скоротилося на 8,5% в порівнянні з січнем-червнем минулого року.

Спад виробництва цієї продукції в сільгосппідприємствах склало 31,7%, в той час як господарства населення збільшили виробництво на 0,7%. У той же час, виробництво тваринницької продукції за перше півріччя скоротилося на 0,9%. Спад виробництва на сільгосппідприємствах і в господарствах населення склав 0,9% і 1% відповідно

У 2016 році виробництво сільськогосподарської продукції в Україні виросло на 6,1% в порівнянні з 2015 роком. Сільськогосподарські підприємства в 2016 році виробили продукції на 9,8% більше, ніж роком раніше, а населення збільшило виробництво на 1,5%.

Спад виробництва сільськогосподарської продукції в Україні за перші п’ять місяців поточного року становив 0,9% порівняно з аналогічним періодом 2016 року. Зокрема, у січні-травні 2017 року порівняно з січнем-травнем 2016 року виробництво молока скоротилося на 1%, або на 42 100 тонн до 3,97 млн тонн.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло