Microsoft і китайська Baidu разом працюватимуть над безпілотними автомобілями

Microsoft і китайська Baidu разом працюватимуть над безпілотними автомобілями

До них приєднуються світові автовиробники BMW, Ford, Renault-Nissan, Toyota і Volvo

Microsoft і китайська Baidu разом працюватимуть над безпілотними автомобілями
Фото microsoft.com

Корпорація Microsoft і китайський гігант у сфері цифрових технологій Baidu домовилися співпрацювати в галузі розробки безпілотних автомобілів, повідомляється на офіційному сайті Microsoft.

Обидві компанії беруть участь у проекті Apollo – створенні безпілотних машин.

Microsoft буде надавати для Apollo хмарні обчислювальні потужності під назвою Microsoft Azure cloud, використовуючи сервери, розташовані за межами Китаю. Китайська компанія очікує, що платформа Azure буде універсальною, і автовиробники зможуть закуповувати її і встановлювати на свої авто, налаштовуючи під власні потреби.

«Співпраця з Baidu – це буде гігантський крок у розробці безпілотних авто, – зазначив Кевін Даллас, корпоративний віце-президент Microsoft. – Сьогоднішні автомобілі вже мають вражаючий рівень складності, коли мова йде про їх здатність охоплювати дані. Використовуючи наші глобальні хмарні технології, машинне навчання і можливості глибоких нейронних мереж для цих даних, ми можемо прискорити процес і зробити автономні авто безпечнішими».

«Наша мета з Apollo – надати автомобільній індустрії відкриту і сильну платформу, яка дозволила б домагатися результатів у роботі над створенням безпілотних автомобілів», – прокоментував президент Baidu Чжан Яцінь.

«Використовуючи Azure, наші партнери за межами Китаю отримають доступ до надійної і безпечної публічної хмари, що дозволить їм зосередитися на інноваціях замість створення власної хмарної інфраструктури», – додав він.

Зараз цю ініціативу підтримали виробники авто BMW, Ford, Renault-Nissan, Toyota і  Volvo, які оголосили про плани прийняти хмарну технологію Microsoft.

Нагадаємо, Bosch інвестує найбільшу в історії суму у виготовлення деталей для безпілотних авто. Компанія збирається вкласти в будівництво заводу 1 млрд євро.

Як повідомлялося, акції одного з розробників системи Autopilot, компанії Tesla впали після того, як водій повідомив про аварію за участі автопілоту. Однак розслідування компанії і поліції виявило, що під час аварії автопілот було вимкнено.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті