Австрія вимагає від Італії припинити впускати біженців у Європу

Австрія вимагає від Італії припинити впускати біженців у Європу

В Італії вважають антиєвропейською позицію Австрії щодо мігрантів

Австрія вимагає від Італії припинити впускати біженців у Європу
фото Twitter Sebastian Kurz

Міністр закордонних справ Австрії Себастьян Курц вимагає від Італії припинити переправляти нелегальних мігрантів на материк. На думку австрійського міністра, нелегалів не можна впускати в Європу, повідомляє Euronews.

Політик вважає, що найкращим варіантом буде надавати їм на периферії з ЄС у пунктах прибуття медичну та гуманітарну допомогу і відправляти назад.

В Італії ця заява викликала негативну реакцію. Мер острова Лампедуза Тото Мартелло відповів дуже різко: за його словами, подібні судження можна було би почути від скінхеда, а не від європейського політика.

Раніше влада Італії викликала австрійського посла для вручення йому ноти протесту: ситуація загострилася після того, як Австрія стягнула військові підрозділи до прикордонного перевалу Бреннер – головного перевалочного пункту, через який нелегали, які прибули до Італії, відправляються в інші європейські країни.

Австрійське керівництво рішуче налаштоване припинити потоки міграції з Італії через свою територію.

Нагадаємо, Австрія хоче відмовитися від прийому біженців. Керівництво країни вважає, що вже виконало норму щодо кількості прийнятих мігрантів.

Тим часом уряд Чехії на початку червня виніс постанову до вересня поточного року більше не приймати біженців. Таким чином Прага офіційно виступила проти рішення Брюсселя про справедливий розподіл біженців в рамках Євросоюзу.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло