Volocopter отримала $30 млн інвестицій на розробку літаючих таксі

Volocopter отримала $30 млн інвестицій на розробку літаючих таксі

Перші презентації літаючих електромобілів (або ж електролітачків) пройдуть вже наприкінці 2017 року

Volocopter отримала $30 млн інвестицій на розробку літаючих таксі
Фото volocopter.com

Німецька компанія Volocopter повідомляє, що вона отримала 25 млн євро ($30 млн) інвестицій на розробку електричного літаючого таксі, одним з найбільших інвесторів став виробник автомобілів і вантажівок Daimler.

Як передає Reuters, Daimler приєднався до консорціуму інвесторів, у який входить технологічний інвестор Лукаш Гаудскі – член наглядової ради Delivery Hero та інші, повідомив у вівторок Volocopter.

Volocopter рзповівдає, що зараз розробляє 5-місний літаючий електромобіль з вертикальним злетом і посадкою. Машинка буде орієнтована на ринок таксі. Перші тестування плануються на 4-й квартал 2017 року.

У Volocopter є і потенційні конкуренти, які працюють в цій же галузі літаючих таксі – німецькі стартапи Lilium Jet та eVolo, а також Terrafugia в штаті Техас і Каліфорнійська компанія Joby Aviation.

Виробник комерційних літаків та вертольотів Airbus також розробляє одномісну «літаючу машину».

Як повідомлялося, Lilium, теж німецька компанія, вже завершила тестування свого 2-місного літаючого електрокара (відео).

Тим часом американська компанія Kitty Hawk, головний інвестор якої ─ співзасновник Google Ларрі Пейдж, показала перший прототип свого «літаючого автомобіля» Flyer. Він, щоправда, поки літає тільки над водою.

Крім того, Mind пропонує ознайомитися з передовими моделями літаючих машин PAL-V Liberty, Terrafugia Transition і Aeromobil.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті