Первинне розміщення криптовалют легалізували у Сінгапурі

Первинне розміщення криптовалют легалізували у Сінгапурі

В майбутньому сінгапурські долари можуть бути остаточно замінені криптовалютою

Первинне розміщення криптовалют легалізували у Сінгапурі
Фото: pixabay.com

Первинне розміщення цифрових токенів (ICO) було прирівняне грошово-кредитним управлінням (центробанком) Сінгапуру до IPO звичайних цінних паперів. Тепер залучення інвестицій через блокчейн підпадає під держрегулювання. При цьому самі криптовалюти залишаються поза межами правового поля.

Про це повідомляє Finbalance.

Менш ніж через тиждень після того, як ICO було легалізовано Комісією з цінних паперів США, такий крок зробив фінансовий регулятор Сінгапуру. Таким чином, азіатське місто-держава стало другою в світі юрисдикцією, де первинне розміщення цифрових токенів контролюється владою.

Варто враховувати факт того, що самі по собі біткоїн, ефір та інші криптовалюти як і раніше ніяк не регулюються владою жодної країни світу. В Сінгапурі, як і в США, в легальне поле введені лише ICO. У центробанку Сінгапуру вирішили, що відтепер стартапи, які проводять ICO, повинні повідомляти про це владу, яка буде контролювати параметри первинного розміщення «монет».

Сінгапур прагне стати азіатським центром ICO і операцій з криптовалютами. Експерти навіть вважають, що метою фінансової влади міста є повна «токенізація» його економіки, тобто повне переведення її на блокчейн.

У березні цього року Грошово-кредитне управління Сінгапуру повідомило про успішне завершення експерименту із впровадженням блокчейна у систему міжбанківських переказів. По суті йшлося про створення віртуальної копії сінгапурського долара. В майбутньому сінгапурські долари можуть бути остаточно замінені криптовалютою.

Нагадаємо, що 1 серпня о 15:50 за Києвом в ланцюзі біткоін – блокчейн відбувся розкол. З’явилася альтернативна криптовалюта – Bitcoin Cash.

Старт нової криптовалюти, альтернативної широковідомому Bitcoin, навряд чи стане успішним.  Розкол в ланцюзі біткоін – блокчейн, спрогнозований на 15:50 за Києвом сьогодні, суперечить логіці класичного майнингу (продукування віртуальних грошей. – Mind).
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло