Омелян: Фактичний показник чистого збитку УЗ погіршився на 23%

Омелян: Фактичний показник чистого збитку УЗ погіршився на 23%

Показник EBITDA впав на 11%

У четвер, 3 серпня, Міністр інфраструктури Володимир Омелян опублікував на своїй сторінці у Facebook інформацію про те, що останній звіт Укрзалізниці свідчить не про поліпшення, а про погіршення реальних фінансових показників.

Укр/En Завжди знав, що коли сідаєш за стіл грати в покер (виправляє на «рокер») із шулерами, треба уважно дивитися за ї...

Опубликовано Volodymyr Omelyan 3 августа 2017 г.

«Свіжі цифри ПАТ «Укрзалізниця» підтвердили тенденцію погіршення реальних фінансових показників – EBITDA за І півріччя 2017 року в порівнянні з аналогічним періодом 2016 року впала на 11% (-1.1 млрд грн)», – заявив Омелян.

Омелян зазначив, що коректний аналіз чистого прибутку УЗ за I півріччя 2017 року та І півріччя 2016 року потребує виключення впливу курсової різниці, зменшення у 2017 році витрат на амортизацію, перенесення капітальних ремонтів основних засобів з собівартості на капітальні інвестиції, впливу індексації тарифів на вантажні перевезення.

«Таким чином, фактичний показник чистого збитку за 1 півріччя 2017 року становить 4,93 млрд грн, що гірше ніж у аналогічному періоді 2016 року на 1,14 млрд грн», – заявив Омелян.

Показник рентабельності EBITDA також знизився з 33% у 1 півріччі 2016 року до 26% у 1 півріччі 2017 року (-8%).
Міністр закликав до невідкладного призначення нового фахового менеджменту УЗ.

Нагадаємо, що нещодавно Войцех Балчун на своїй сторінці у Facebook опублікував повідомлення, у якому йшлося про те, що з початку 2017 року чистий прибуток публічного акціонерного товариства «Укрзалізниця» зріс на 3,9 млрд грн, а інвестиції зросли на 180%. При цьому витрати зросли на 1,7 млрд гривень (+ 4,7%).

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло