Пенсійний фонд Японії заробив $46 млрд

Пенсійний фонд Японії заробив $46 млрд

Обсяг активів склав $1,35 трлн

Державний пенсійний фонд Японії (GPIF), найбільша керуюча компанія світу в області пенсійних заощаджень, в першому кварталі 2018 фінансового року зафіксувала прибуток від інвестицій в розмірі 3,54%, або 5,1 трлн ієн ($ 46,5 млрд), свідчать дані GPIF.

Про це повідомляє Інтерфакс.

Інвестиції в акції японських компаній принесли фонду прибутковість 6,59% в квітні-червні 2017 року, або 2,3 трлн ієн ($20,1 млрд). Вкладення в папери зарубіжних фірм продемонстрували прибутковість в розмірі 5,5%, або 1,9 трлн ієн ($17,2 млрд).

Прибутковість від вкладень в держбонди Японії склала мінус 0,01%, в держоблігації інших держав – 4,5%.
Японські бонди становили на кінець червня 30,5% портфеля фонду, японські акції – 24,4%, іноземні акції – 23,9%, іноземні облігації – 13,5%.

Обсяг активів під управлінням GPIF на кінець першого фінквартала склав рекордні 149,2 трлн ієн ($1,35 трлн).

Нагадаємо, що прем'єр-міністр України Володимир Гройсман повідомив, що товарообіг між Україною і Японією за I півріччя 2017 року зріс на 40%.

У повідомленні прес-служби Кабінету міністрів України говориться, що Гройсман провів зустріч з послом Японії в Україні Шигекі Суми, в ході якої прем'єр України подякував Японії за всебічну політичну підтримку України, зокрема в питанні відстоювання територіальної цілісності, за участь Японії в проектах щодо подолання наслідків російської агресії і надання фінансової допомоги для проведення реформ.
Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло