Захворіло у світі
32,569,168
Померло у світі
988,996
Вилікувалось у світі
22,489,844
Захворіло в Україні
195,504
Померло в Україні
3,903
Вилікувалось в Україні
86,873
«Укргазвидобування» підписала з хорватською компанією контракт на буріння 12 нових свердловин

«Укргазвидобування» підписала з хорватською компанією контракт на буріння 12 нових свердловин

Буріння свердловин планується у Полтавській області

Українське державне підприємство «Укргазвидобування» підписало два контракти з хорватською компанією Crosco Integrated Drilling & Well Services Ltd на буріння дванадцяти нових свердловин у Полтавській області. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив прем’єр-міністр України Володимир Гройсман.

«Маємо гарну новину: Укргазвидобування підписала два контракти з хорватською Crosco Integrated Drilling & Well Services Ltd на буріння дванадцяти нових свердловин у Полтавській області. Це перший в історії найбільшої газовидобувної компанії України проект, який виконує іноземний підрядник із застосуванням надсучасного бурового обладнання», – написав прем’єр.

Підписання контрактів є результатом недавнього візиту прем’єр-міністра до Хорватії.

«Водночас через такі проекти ми підсилюємо власний економічний потенціал. В даному випадку – проект сприятиме вирішенню завдання досягнення енергетичної незалежності за рахунок збільшення власного газовидобутку, яку Уряд поставив минулого року», – повідомляє Гройсман.

Раніше повідомлялось, що відповідно до стратегії розвитку Укрнафти на 2017-2025 роки, компанія шукає інвесторів на участь у п'яти проектах у галузі видобутку, буріння і переробки газу. Очікується зібрати заявки від інвесторів до 30 вересня.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті