Європа продовжує танкерами постачати свій газ до США

Європа продовжує танкерами постачати свій газ до США

Катастрофічну нестачу газу та бензину спричинив ураган «Харві», який паралізував найважливіший енергетичний регіон країни

Європа продовжує танкерами постачати свій газ до США
фото з pixabay.com

Флот танкерів має відправитись з Європи з мільйонами галонів газу для США. Флотилія має на меті забезпечити дефіцит газу, який спричинив ураган «Харві», в результаті якого були закриті нафтопереробні заводи та трубопроводи. Про це повідомляє CNN.

Як повідомляє представник транспортної компанії Gibson Shipbrokers Річард Метьюз, кількість танкерів цього тижня збільшилось до 40.

Нищівний ураган «Харві», який спричинив небачені раніше повені, припинив роботу 13 американських НПЗ. За оцінками аналітиків, стихія заблокувала приблизно п’яту частину нафтопереробних потужностей країни.

«Що стосується географії, цей ураган втрапив в самий центр переробної галузі в США, і навіть якби постарався, йому не вдалось би обрати більш важливий енергетичний центр», – сказав Метьюз.

Трубопровід The Colonial Pipeline, який щоденно транспортує більше 100 млн галонів бензину та інших видів пального між Х’юстоном та Східним узбережжям, був також змушений закритись.

Для поставок можуть бути задіяні вантажівки, баржі та інші трубопроводи, але їх може не вистачити для збереження постачань. Як повідомляється, до Сполучених Штатів уже було відправлено 111 000 метричних тонн (39 млн галонів) європейського бензину.

Поставки можуть бути дуже вигідними, оскільки ф’ючерси на бензин сягнули 11% у четвер. Попит на імпорт збільшуватиметься також у зв’язку із більшими витратами пального у вихідні дні.  

Як повідомляється, число жертв урагану сягнуло 47 осіб. Влада Техасу продовжує пошуки зниклих безвісти. Втім, в Х’юстоні ситуація поступово покращується – відновлено рух транспорту, в тому числі суднохідного.

Нагадаємо, у зв’язку з припиненням роботи великої кількості нафтопереробних заводів, США були змушені скористатись Стратегічним нафтовим резервом.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло