Мінінфраструктури погодило підвищення тарифів на ж/д вантажоперевезення на 22,5%

Мінінфраструктури погодило підвищення тарифів на ж/д вантажоперевезення на 22,5%

Нові тарифи почнуть діяти з 1 жовтня

Мінінфраструктури погодило підвищення тарифів на ж/д вантажоперевезення на 22,5%
Фото УНІАН

Тарифний комітет Міністерства інфраструктури України погодив підвищення тарифів на залізничні вантажні перевезення всередині країни на 22,5% з 1 жовтня 2017 року.

Про це повідомляє Інтерфакс.

Раніше голова міністерства Володимир Омелян анонсував засідання 31 серпня тарифного комітету для прийняття рішення про підвищення з 1 жовтня тарифів на вантажні залізничні перевезення на 22,5%.

«Спільна позиція: підвищувати потрібно, але тариф повинен бути ринковим. Думаю, знайдемо правильне компромісне рішення з бізнесом», – сказав міністр.

Як повідомлялося з посиланням на останній проект фінплану «Укрзалізниці», доходи від перевезення вантажів прогнозуються в розмірі 62,85 млрд грн, що на 13,4% більше, ніж у 2016 році. У розрахунку доходів від вантажоперевезень на 2017 рік враховано індексація тарифів на перевезення вантажів в межах України з жовтня 2017 року на 22,5%. Додаткові доходи від підвищення складуть 2,8 млрд грн.

Раніше Державна регуляторна служба України відмовилася погоджувати проект наказу Мінінфраструктури, який передбачає здійснення з лютого 2017 індексації тарифів на ж / д перевезення вантажів в межах країни на 25%, і вирішила створити спільну з бізнесом робочу групу для визначення компромісною ставки підвищення.

Нагадаємо, що 9 серпня Кабмін звільнив Войцеха Бальчуна з поста керівника ПАТ «Укрзалізниця» (УЗ). Виконувати обов'язки голови правління залізниці уряд доручив Євгену Кравцову, першому заступнику міністра інфраструктури. Редакція Mind взяла у Кравцова інтерв’ю, у якому він поділився найближчими планами реформування УЗ. Дізнатися про найближчі зміни можна у матеріалі «В. о. голови правління «Укрзалізниці»: «Для мене стало відкриттям, що в УЗ є серйозна кадрова проблема».

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло