Південна Корея має намір розмістити в себе найновішу американську зброю

Південна Корея має намір розмістити в себе найновішу американську зброю

У країні запевняють, що добиватимуться найпотужніших економічних санкцій для КНДР

Південна Корея має намір розмістити в себе найновішу американську зброю
Фото U.S. Navy

Південна Корея може розмістити на своїй території найпотужнішу тактичну зброю від США. Про це повідомив радник президента з питань безпеки Чон Ий Ен, повідомляє південнокорейське інформагентство Younhap.

За його словами, зараз ведуться переговори щодо розміщення американської зброї.

«Президент Мун Чже Ін доручив розробити відповідні кроки корейсько-американського альянсу стосовно протидії безрозсудним провокаціям з боку КНДР і бути готовими до подальших провокацій», – заявив Чон Ий Ен.

Він повідомив, що вже провів дві телефонні розмови з радником президента США з національної безпеки Гербертом МакМастером.

Прем’єр-міністр країни терміново скликав чергове засідання Ради безпеки Південної Кореї після того, як сейсмологи зареєстрували землетрус у Північній Кореї на місці попередніх ядерних випробувань.

Крім того, Південна Корея пообіцяла добиватися нових і найпотужніших санкцій Ради Безпеки ООН для повної ізоляції КНДР.

«Президент Мун Чже Ін сказав, що країна ніколи не дозволить Північній Кореї продовжувати розвивати свої ядерні і ракетні технології», – заявив радник Чон Ий Ен.

Нагадаємо, 3 вересня Північна Корея заявила про успішне випробування водневої бомби. В КНДР заявляють, що опанували технологію виготовлення ядерної зброї і можуть зробити необмежену кількість бомб.

Тим часом Трамп, як повідомлялося, збирається вивести США з угоди про вільну торгівлю з Південною Кореєю. Радники називають цей крок невчасним на тлі спільного протистояння з КНДР.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло