«Мотор Січ» планує запуск гелікоптерів власного виробництва

«Мотор Січ» планує запуск гелікоптерів власного виробництва

Раніше підприємство зосереджувалося на модернізації гелікоптерів

«Мотор Січ» планує запуск гелікоптерів власного виробництва
Фото: "Мотор Січ"

Запорізьке АТ «Мотор Січ» готується до запуску гелікоптерів власного виробництва. Відповідне повідомлення опублікував «Урядовий кур’єр».

«Цього року ми працюємо над розвитком гелікоптерної техніки. Якщо раніше ми йшли шляхом модернізації, потім – модифікації, то наразі готуємося до запуску гелікоптерів власного виробництва», – пояснив директор зі зв’язків з громадськістю підприємства Анатолій Малиш.

За його прогнозами, наступного року вже мають бути результати. Зазначається, що у поточному році «Мотор Січ» планує також розпочати випуск вітчизняних лопастей для військових гелікоптерів Мі-24, які використовують в ЗСУ.

Крім того, на підприємстві функціонує створений кілька років тому унікальний Центр підготовки та перепідготовки пілотів. У Запоріжжі пілоти можуть проходити навчання на першому у світі тренажері гелікоптерів Мі-2, Мі-24, Мі-8 МСБ-В, Мі-8-МСБ. А найближчим часом у центрі з’явиться ще один – кабіну пілота буде встановлено на спеціальній штанзі на висоті 6 м.

Нагадаємо, на Одеському авіаційному заводі розробили новий легкий чотиримісний одномоторний літак, який отримав назву Y1 «Дельфін». Легкість управління та гнучкість застосування дозволяє використовувати цей літак як першу сходинку в навчанні льотчиків.

До того ж у літаку встановлена спеціальна система рятування, коли, у випадку нештатної ситуації весь літак із пілотами та пасажирами спускається на парашуті. Завдяки цьому рішенню стає можливим врятувати не тільки людські життя, а і сам літак.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло