Законопроект про приватизацію держмайна зареєстрували у парламенті

Законопроект про приватизацію держмайна зареєстрували у парламенті

Текст документа на сайті Верховної ради відсутній

Верховна Рада України зареєструвала проект закону «Про приватизацію державного майна» №7066 від 4 вересня 2017 року.

Про це повідомляється на сайті парламенту. 

На жаль, текст документа на парламентському сайті відсутній. Вказано, що ініціював законопроект Володимир Гройсман, прем'єр-міністр України.

Зазначимо, Mind спільно з громадським об’єднанням «Інтерньюз-Україна» та за підтримки Посольства Фінляндії в Україні запровадив спецпроект «Путівник з перетворень». Редакція буде відстежувати поточний стан реформи, аналізувати ключові дії та їхню корисність, а також збирати думки експертів та бізнесу.

Система управління державною власністю вже тривалий час вимагала фундаментального реформування. Етап реформи, розпочатий у 2015 році, – не перша спроба провести приватизацію держпідприємств, яка була призупинена більш ніж на 10 років, та зробити управління держпідприємствами ефективним та прозорим. Наразі процес оцінки підприємств і приватизації вже розпочато, а про її хід регулярно повідомляє Фонд державного майна України.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло