Дві українські авіакомпанії опинилися під американськими санкціями

Дві українські авіакомпанії опинилися під американськими санкціями

Обидва перевізники могли допомагати компаніям, повʼязаним з іранськими екстремістами

Міністерство фінансів США запровадило санкції проти 11 компаній і фізичних осіб у зв’язку зі злочинною кіберактивністю Ірану.

Про це повідомляє Європейська правда з посиланням на сайт міністерства.

Компанії, проти яких введено санкції, звинувачуються в підтримці Корпусу вартових ісламської революції Ірану. Фізичні особи, які опинилися в «чорному списку», вважаються до злочинної кіберактивності, направленої проти США.

У санаційному переліку опинилися дві українські авіакомпанії – «Dart Airlines» і «Хорс».

Як стверджують у Мінфіні США, обидва перевізники допомагали підсанкційним авіакомпаніям Caspian Air і Al-Naser Airlines, пов’язаним з Корпусом вартових ісламської революції, у придбанні американських літаків і наборі екіпажу, а також надавали їм матеріальну підтримку.

Санкції передбачають, що всі активи компаній на території США відтепер заблоковані, а юридичним і фізичним особам із США заборонено вести з ними будь-які справи.

Тим часом Reuters стверджує, що Трамп може погодитись на більш агресивну політику в Ірані. Новий законопроект розширить стратегічні цілі, які військові командири реалізовуватимуть на власний розсуд.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло