Співробітники НАБУ затримали сина Авакова

Співробітники НАБУ затримали сина Авакова

Затримання стосуються справи розтрати державних коштів при купівлі рюкзаків для МВС

Співробітники НАБУ затримали сина Авакова
Фото НАБУ

Національне антикорупційне бюро затримало сина міністра внутрішніх справ Арсена Авакова Олександра. Про це «Українській правді» повідомило джерело у правоохоронних органах.  Також, за даними співрозмовника, затримали екс-заступника Авакова Сергія Чеботаря.

Раніше повідомлялось, що в сина міністра внутрішніх справ Арсена Авакова проходять обшуки у справі щодо закупівлі рюкзаків для МВС наприкінці 2014 – на початку 2015 року.

«Детективи НАБУ під процесуальним керівництвом прокурорів САП зараз здійснюють слідчі дії (обшуки) в рамках розслідування кримінального провадження за фактом можливої розтрати державних коштів при закупівлі рюкзаків Міністерством внутрішніх справ. Обшуки проводяться за місцем проживання ймовірних фігурантів провадження», – повідомили в прес-службі бюро.

Досудовим розслідуванням встановлено, що посадові особи МВС за попередньою змовою з суб'єктами господарської діяльності вчинили розтрату ввіреного їм майна під час закупівлі 6000 рюкзаків для потреб бійців у зоні АТО.

Нагадаємо: у лютому 2015 року МВС уклало договори з ТОВ «Дніпровенд» на 5000 рюкзаків вартістю 14,5 млн грн і ПП «Плігачов» на 1000 рюкзаків вартістю 2,1 млн грн.

У червні 2015 року відбулося журналістське розслідування стосовно того, що рюкзаки були придбані через підприємства, підконтрольні Арсену Авакову.

Кримінальне провадження щодо «рюкзаків Авакова» було відкрито Генпрокуратурою в липні 2015 року, тодішній генпрокурор Віктор Шокін передав його військовій прокуратурі, а в квітні 2016 року ГПУ передала справу Національному антикорупційному бюро.

Навесні 2016 року НАБУ в рамках досудового розслідування отримало доступ до банківських рахунків компанії – постачальника тактичних рюкзаків для МВС «Дніпровенд», яку пов'язують із сином міністра внутрішніх справ Арсена Авакова.

У випадку, якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію. Або надішліть, будь-ласка, на пошту [email protected]
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло