«Антонов» модернізує Ан-124-100 «Руслан»

«Антонов» модернізує Ан-124-100 «Руслан»

Український авіавиробник підписав угоду з ОАЕ

«Антонов» модернізує Ан-124-100 	«Руслан»
Фото: Shutterstock

«Антонов» модернізує важкий транспортний Ан-124-100 «Руслан» вантажопідйомністю 150 тонн, що експлуатується авіакомпанією Maximus Air (ОАЕ). Деталі підготовки до модернізації не уточнюються, передає Інтерфакс.

«У ході обговорення подальшої співпраці Вамід Аль Разак, директор цієї компанії-перевізника, також висловив упевненість у широких перспективах цивільного варіанту Ан-70 на світовому ринку вантажних авіаперевезень», – зазначено в повідомленні.

Раніше повідомлялося, що військово-транспортний літак Ан-70 буде модернізований у рамках нової міжнародної кооперації за участю Саудівської Аравії, ОАЕ і Туреччини.

Літак отримає нову авіоніку, російські деталі більше не використовуватимуться. Ан-70 зараз існує в єдиному екземплярі, його у 2015 році було прийнято у флот Збройних Сил України. Літак може використовувати відносно короткі злітно-посадочні смуги порівняно з зарубіжними моделями, що знаходяться в тому ж сегменті ринку.

Нагадаємо, що український авіавиробник продовжує реалізацію програми з відмови від російських комплектуючих при виробництві літаків сімейства Ан-148/158. Перші лайнери цього типу з агрегатами і деталями інших виробників планують поставляти замовникам після 2020 року.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті