mind
КНДР: початок війни на Корейському півострові – справа часу

КНДР: початок війни на Корейському півострові – справа часу

МЗС КНДР попереджає, що США дорого заплатить та повною мірою відчує їхню «потужну ядерну силу»

КНДР: початок війни на Корейському півострові – справа часу
фото Shutterstock

У зв'язку з найбільшими в історії спільними авіанавчаннями Південної Кореї та США, Північна Корея заявила, що ядерна війна на Корейському півострові – це лише справа часу. Про це повідомляє ABCNews.

У коментарях, які зробив представник Міністерства закордонних справ КНДР, зазначається, що високопосадовці США, зокрема очільник ЦРУ Майк Помпео, вчергове підтвердили налаштованість США на війну.

Як зазначається, Помпео сказав, що розвідувальні агентства США вважають, що лідер КНДР Кім Чен Ин не має навіть уявлення, наскільки слабкою є його позиція на внутрішньому та міжнародному рівнях. Представник Північної Кореї сказав, що він спровокував країну, «критикуючи наше керівництво, яке є серцем нашого народу».

«Ці ворожі войовничі заяви не можуть розглядатись ніяк інакше, як попередження про те, що ми повинні готуватись до війни на Корейському півострові», – заявили в МЗС КНДР.

«Ми не хочемо війни, але не будемо від неї ховатись, і якщо США випробовуватиме наше терпіння і запалить запобіжник ядерної війни, ми безперечно зробимо так, щоб США дорого заплатили та відчули нашу потужну ядерну силу, яку ми послідовно підсилюємо», – сказав представник.

Коментарі КНДР з’явились за кілька годин після того, як над Корейським півостровом пролетів американський надзвуковий бомбардувальник В-1В.

Нагадаємо, на початку тижня Південна Корея та США розпочали спільні 5-денні авіаційні військові навчання на фоні загрози з боку КНДР.

Північна Корея минулого тижня здійснила запуск нової балістичної ракети «Хвасон-15», яка, за словами представників Північної Кореї, може завдати удару по материковій частині США.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті