mind
ГПУ обшукає робочі кабінети співробітників ПриватБанку

ГПУ обшукає робочі кабінети співробітників ПриватБанку

Рішенням суду ГПУ має право на проведення обшуків і вилучення речей та документів

ГПУ обшукає робочі кабінети співробітників ПриватБанку
Фото: Shutterstock

Слідчим Генпрокуратури було надано дозвіл на проведення обшуку в робочих кабінетах співробітників ПриватБанку в корпусі «Дельта» за двома статтями Кримінального кодексу: 191 («Привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем») та 364 («Зловживання владою або службовим становищем»). Про це повідомляє Finbalance.

«Службові особи ПАТ КБ «ПриватБанк» за попередньою змовою з представниками Національного банку України, а також із власниками та керівниками ряду суб’єктів господарювання, зокрема, іноземної детективної компанії Kroll, використовуючи службове становище, з корисливих мотивів, за грошову винагороду, маючи на меті особисте незаконне збагачення, всупереч інтересам служби, організували схему систематичної розтрати коштів ПАТ КБ «ПриватБанк», – йдеться в ухвалі Печерського райсуду.

ГПУ мають право на проведення обшуків і вилучення речей та документів, що стосуються згаданих вище справ.

Раніше повідомлялось, що сервери ПриватБанку були зламані й усі дані клієнтів викрадено, однак керівництво банку спростувало інформацію щодо викрадення персональних даних і зазначило, що симуляція зовнішнього доступу до систем була санкціонована керівництвом банку.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті