Посли G7 підтримують НАБУ

Посли G7 підтримують НАБУ

Незалежні антикорупційні інститути є запорукою успішної та демократичної України

Посли G7 підтримують НАБУ
фото з twitter.com/BorisBorisenko5

Представники країн «Великої сімки» в Україні продовжують підтримувати НАБУ. Про це йдеться в офіційній заяві на сайті Посольства Італії в Україні.

«Незалежні антикорупційні інституції підтримують українські прагнення реформ, довіру та майбутнє, як сучасної демократичної країни, що процвітає», – зазначається в заяві.

Нагадаємо, Державний департамент США засудив зрив Генпрокуратурою спецоперації НАБУ та висловив стурбованість щодо ефективності боротьби з корупцією в Україні, що може привести до втрати міжнародної підтримки.

ЄС також став на бік НАБУ. В Євросоюзі також нагадали, що подолання корупції є ключовим елементом розвитку двосторонніх відносин.

Міжнародний валютний фонд та, зокрема, директор-розпорядник фонду Крістін Лагард звернулися до своїх українських партнерів із нагадуванням, що антикорупційні вимоги залишаються основними умовами співпраці між МВФ та Україною.

Дізнатися більше про конфлікт між ГПУ та НАБУ можна з матеріалу Mind «Стежка війни: чому НАБУ і ГПУ знову ввійшли в спаринг». 

У випадку, якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію. Або надішліть, будь-ласка, на пошту [email protected]
Invest Summit. Jazz Business
Читайте також
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло