«Укрзалізниця» отримала згоду власників єврооблігацій на зміну умов позики

«Укрзалізниця» отримала згоду власників єврооблігацій на зміну умов позики

Компанія виключила з договору позики посилання на будь-яку внутрішню заборгованість

«Укрзалізниця» отримала згоду власників єврооблігацій на зміну умов позики
Фото: pixabay.com

«Укрзалізниця» виключила з Договору позики в рамках випуску єврооблігацій внутрішню заборгованість, що була реструктуризована, випадки щодо її прострочення чи невиплати, а також відмову власників єврооблігацій від їхнього права на прискорене повернення позики у зв’язку з незавершенням реструктуризації заборгованості до 31 грудня 2017 року.

Про це компанія повідомляє на своєму сайті із посиланням на відповідне рішення Національного банку від 26 грудня 2017 року про реєстрацію змін до договору позики від 19 лютого 2016 року, укладеного в рамках випуску єврооблігацій.

«Успішне закриття вищезазначеної угоди дало змогу компанії уникнути дефолтної ситуації по єврооблігаціях та не допустило одночасного дострокового повернення $500 млн», – йдеться у повідомленні.

Як зазначається, натомість компанія отримала можливість завершити процес реструктуризації внутрішнього боргу, забезпечити фінансову стабільність залізничної галузі, а також зберегти кредитну історію та імідж добросовісного позичальника на міжнародному ринку капіталів.

Раніше держателі облігацій компанії підтримали шляхом електронного голосування відповідні зміни та затвердили їх надзвичайним рішенням на зустрічі, що відбулася 8 грудня 2017 року.

Нагадаємо, у січні 2017 року «Укрзалізниця» почала процес реструктуризації боргу по єврооблігаціях на суму $500 млн, які були причиною оголошення технічного дефолту, а в лютому їхні умови затвердили власники єврооблігацій.

На момент початку реструктуризації борг держмонополії становив 37,5 млрд грн, з яких 5 млрд грн – борги перед Європейським банком реконструкції та розвитку і Ексімбанком Кореї.

Як писав Mind, «Укрзалізниця» підписала угоду з ЄБРР щодо фінансування придбання нових вантажних вагонів. Загальна оціночна вартість проекту – $260 млн 

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло