Дуров запустить свою криптовалюту в березні 2018 року

Дуров запустить свою криптовалюту в березні 2018 року

Новими токенами можна буде розраховуватись як всередині Telegram, так і поза ним

Дуров запустить свою криптовалюту в березні 2018 року
фото з Facebook Павла Дурова

Засновник сервісу миттєвого обміну повідомленнями Telegram, Павло Дуров, збирається запустити власну блокчейн-платформу та криптовалюту TON (Telegram Open Network), якою можна буде розраховуватись в додатку та за її межами. Про це повідомляє TechCrunch.

Запуск буде фінансуватись за рахунок значного першочергового розміщення монет (ICO), яке заплановане на березень 2018 року. Зазначається, що 42% токенів буде утримуватись в спеціальному резерві TON Reserve для захисту курсу криптовалюти від спекулянтів.

Майбутні продажі складуть сотні мільйонів, що потенційно зробить це ІСО одним з найбільших на сьогоднішній день. Попит зумовлений тим, що ІСО відбуватиметься не з нового стартапу, а з добре відомої платформи Telegram.

Введення власної криптовалюти може дати значну незалежність платіжної системи Telegram від будь-якого уряду та банків. Видання зазначає, що саме цього засновник додатку, Дуров, і прагне після того, як інвестори забрали контроль над його соціальною мережею VK.

За умови оплати криптовалютою в Telegram користувачі матимуть змогу обійти плату за перекази, відправляючи кошти через міжнародні кордони, переміщувати суми в приватному порядку завдяки шифруванню додатка та інше.

Нагадаємо, на початку грудня Павло Дуров відкрив офіс своєї компанії в Дубаї (ОАЕ). Він пояснив свій вибір тим, що держава забирає половину річного прибутку, а в ОАЕ цього нема. 

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті