mind
Закупівля молока в населення продовжуватиметься

Закупівля молока в населення продовжуватиметься

Мінагропром планує відтермінувати на півроку введення нового ДСТУ щодо вимог до сировини – коров'ячого молока

Закупівля молока в населення продовжуватиметься
фото Shutterstock

Міністерство аграрної політики та продовольства України планує відтермінувати до липня 2018 року введення нового ДСТУ 3662:2015 «Молоко-сировина коров'яче. Технічні умови», який спрямований на підвищення вимог до якості молока і врегулювання використання молока другого сорту тільки в певних цілях, введення в дію якого планувалось з 1 січня 2018 року.

Відповідне повідомлення розміщено на сайті уряду, де зазначено, що проект наказу Мінагрополітики, який  підтримано в Національному органі стандартизації, готовий і в січні буде представлений на громадське обговорення.

«Після прийняття він стане обов'язковим для виконання документом і фактично замінить всі діючі стандарти. Рішення про відстрочення прийняття стандарту  допоможе згладити адаптацію як виробників, так і переробників до нових умов», – йдеться у повідомленні.

Як зазначається, проектом наказу передбачається, що використання молока другого класу для технологічних процесів виробництва харчових продуктів після дворічного перехідного періоду буде обмежено, проте дозволено у виробництві нехарчових продуктів, наприклад, кормів для тварин або казеїну.

«Таким чином, закупівля молока у господарств населення буде продовжуватися», – йдеться у повідомленні.

Водночас, за словами заступника міністра аграрної політики та продовольства України Олени Ковальової, виробникам молока доцільно працювати над поліпшенням санітарно-гігієнічних умов праці, адже молоко-сировина екстра-класу користується підвищеним попитом, оскільки є базою для виробництва молочних продуктів, призначених на експорті, і коштує більше: «різниця в середньому сягає 2 грн і більше».

Так, йдеться про дотримання гігієни персоналу і самих тварин. Персонал, задіяний у роботі з тваринами, повинен бути в чистому одязі, використовувати чисті рукавички, мити руки з милом або дезінфікувати їх. Для доїння потрібно застосовувати чисті ємності, бажано доїльний апарат або доїльну установку, які необхідно мити і дезінфікувати після кожного доїння. Крім того, корови повинні підлягати ветеринарному догляду.

Також заступник міністра зазначила, що кооперація невеликих господарств може допомогти підвищити якість молока.

«Адже тоді можна спільно закуповувати і використовувати обладнання, організовувати збут, забезпечувати ветеринарний догляд. Сьогодні через кооперативи реалізується дуже мала частка молока, хоча потенціал величезний», – зазначила Олена Ковальова.

Як писав Mind, USAID допомогло відкрити першу в Україні незалежну лабораторію контролю якості молока. 

Ключовими показниками якості молока є кількість умовних одиниць мезофільних аеробних і факультативно анаеробних мікроорганізмів на один кубічний сантиметр (100 в молоці екстра ґатунку), соматичні клітини в одному кубічному сантиметрі молока (400 000 в молоці екстра-ґатунку). 100/400 – це порогові значення, за яких молоко допускається в переробку в країнах ЄС. Норми 1997 року, встановлені чинним стандартом, передбачають у рази більше допустиме забруднення для молока другого класу.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті