Протягом 5 років ЄС наростив імпорт української замороженої малини в 52 рази
Близько 60% всього експортного обсягу припадає на ринок Польщі

Україна стрімко нарощує свою присутність на європейському ринку замороженої малини. З початку поточного сезону країна вже експортовала в ЄС майже в 52 рази більше, ніж за такий же період сезону-2013/14, повідомляє «АПК-Інформ» з посиланням на дані митної статистики.
Протягом червня – листопада нинішнього сезону європейські країни закупили близько 8000 тонн замороженої малини з України. Для порівняння: за аналогічний період 2013 року експорт української продукції в ЄС не перевищував 155 тонн.
При цьому попит на українську заморожену малину з боку країн Євросоюзу продовжує зростати. Так, в порівнянні з червнем – листопадом 2016 року постачання зазначеної продукції в даному напрямку збільшилося відразу на 43%.
Зазначимо, що ЄС виступає головним імпортером української замороженої малини: на його частку з початку сезону припадає майже 99% поставок. При цьому близько 60% всього експортного обсягу було відвантажено на ринок Польщі.
Якщо ви дочитали цей матеріал до кінця, ми сподіваємось, що це значить, що він був корисним для вас.
Ми працюємо над тим, аби наша журналістська та аналітична робота була якісною, і прагнемо виконувати її максимально компетентно. Це вимагає і фінансової незалежності.
Станьте підписником Mind всього за 196 грн на місяць та підтримайте розвиток незалежної ділової журналістики!
Ви можете скасувати підписку у будь-який момент у власному кабінеті LIQPAY, або написавши нам на адресу: [email protected].