Intel вкладе $5 млрд у розширення виробництва в Ізраїлі

Intel вкладе $5 млрд у розширення виробництва в Ізраїлі

Попередні інвестиції компанії в Ізраїль вже перевищили $17 млрд

Intel вкладе $5 млрд у розширення виробництва в Ізраїлі
фото pixabay.com

Американська компанія Intel має намір інвестувати $5 млрд у розширення свого виробництва в місті Кірьят-Гат на півдні Ізраїлю. Про це повідомляє Reuters з посиланням на міністра економіки Ізраїлю Елі Коена.

Після зустрічі з представниками Intel Коен зазначив, що роботи з розширення виробництва почнуться вже в цьому році, а завершити їх планується в 2020-му.

Компанія заявила, що планує модернізувати об'єкт для виробництва чипів за 10-нанометровою технологією замість 22-нанометрової, це дозволить зробити чипи меншими і швидшими.

Представник Intel в Ізраїлі відмовився від коментарів агентству.

За інформацією Reuters, з 1974 року інвестиції Intel в Ізраїль склали $17 млрд, на виробництвах компанії працюють понад 10 тисяч людей. Минулого року Intel придбала ізраїльську компанію MobilEye за $15,3 млрд.

Intel Corporation – найбільша у світі компанія-виробник напівпровідникових елементів та пристроїв, найбільш відома як розробник та виробник x86-серії мікропроцесорів, процесорів для IBM-сумісних персональних комп'ютерів. Компанію засновано в 1968 році.

Нагадаємо: Intel влаштувала неймовірне світлове шоу на відкритті Олімпіади.

Також повідомлялося про унікальну розробку від Intel – «розумні» окуляри доповненої реальності, які передають зображення просто на сітківку ока за допомогою лазеру.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло