DT World оптимізуватиме перевалку вантажів у портах для АМПУ

DT World оптимізуватиме перевалку вантажів у портах для АМПУ

Відповідний меморандум було підписано 18 лютого цього року в Дубаї

DT World оптимізуватиме перевалку вантажів у портах для АМПУ
Фото: DP World

Адміністрація морських портів України (АМПУ) уклала меморандум про взаєморозуміння з компанією DT World, що входить до складу найбільшого світового портового оператора DP World. Про це пише ЦТС.

«У рамках підписаного меморандуму DT World проведе для АМПУ дослідження практик імпорту та експорту в Україну, що діють, бізнес-процесів при оформленні вантажів і транспортних засобів в портах, у результаті чого будуть дані рекомендації по їх оптимізації. Ми розраховуємо, що співпраця з DT World дозволить приступити до розробки національної платформи зі сприяння торгівлі, яка б об'єднала основні державні органи з приватним сектором. Це буде сприяти залученню прямих іноземних інвестицій в країну і забезпечить прозоре і комфортне середовище для трансконтинентальної торгівлі. Робоча група вже сформована і найближчим часом приступить до роботи» , – зазначив в. о. керівника АМПУ Райвис Вецкаганс.

Згідно з повідомленням, документ було підписано 18 лютого цього року в Дубаї під час візиту делегації АМПУ в головний офіс компанії DP World.

Представники АМПУ також ознайомилися з функціонуванням вільної індустріальної зони, яка включає всю територію порту. Делегація АМПУ провела зустріч із капітаном порту Джебель Алі і ознайомилася з принципами та особливостями роботи служби капітана порту.

Раніше повідомлялось, що компанія P&O Maritime, що на 100% належить найбільшому світовому портовому оператору DP World Group, у січні 2018 року почала працювати в Україні. P&O Maritime надаватиме буксирні послуги в порту Южний.

Пізніше повідомлялось, що виробник масложирової продукції компанія «Дельта Вілмар» призупинила інвестиційний план з будівництва заводу вартістю $150 млн у порту Южний через здирництво.

У портовій галузі рік розпочався з гучної угоди – SD Capital, що контролюється акціонером ТІС Андрієм Ставніцером, продала контроль у буксирному бізнесі в порту Южний «дочці» глобального портового оператора DP World (ОАЕ, Дубай) – також арабській компанії P&O Maritime. Mind розбирався, що саме стало об'єктом угоди, яких інвестицій чекати від глобальної компанії і що конкретно її зацікавило в порту Южний.

Подробиці можна дізнатися в матеріалі Mind «Тиха гавань: що DP World придбала в порту Южний».

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло