Porsche хоче зайнятися розробкою безпілотних літаючих автомобілів

Porsche хоче зайнятися розробкою безпілотних літаючих автомобілів

Провідні автовиробники прагнуть не залишитися позаду в розвитку перспективного ринку літаючих таксі

Porsche хоче зайнятися розробкою безпілотних літаючих автомобілів
фото Shutterstock

Німецький автоконцерн Porsche оголосив, що займеться розробкою літаючих автомобілів, щоб конкурувати з суперниками на можливому ринку міських повітряних таксі, розповів менеджер з продажу Porsche Детлев фон Платен, повідомляє Reuters.

«У цьому дійсно є сенс. Якщо я їду з заводу Porsche в Цуффенхаузені в аеропорт Штутгарта, мені потрібно, принаймні, півгодини, якщо мені пощастить. А долетіти я міг би всього за три з половиною хвилини», – сказав фон Платен в інтерв’ю журналу Automobilwoche.

За задумом Porsche, пасажири можуть мати певний контроль над літаючим апаратом, однак їм не знадобиться ліцензія пілота, тому що більшість функцій у ньому буде автоматизована.

Volkswagen та Airbus на минулорічному автосалоні в Женеві представили двомісну літаючу машину під назвою Pop.Up, призначену для уникання пробок на міських дорогах і перелітання через них.

(49,9% акцій Porsche належать німецькому автоконцерну Volkswagen).

Porsche  може приєднатися до чималої групи компаній, які вже займаються розробкою безпілотних літальних апаратів. Потенційними конкурентами для Porsche можуть стати німецькі стартапи Lilium Jet, eVolo і Volocopter (який розробляє Daimler), а також Terrafugia в штаті Техас і каліфорнійська компанія Joby Aviation.

Нагадаємо, в Дубаї готуються запустити літаюче таксі, яке підніматиметься на висоту до 2 км.

У випадку, якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію. Або надішліть, будь-ласка, на пошту [email protected]
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло