В запуск «літаючих таксі» інвестори вклали $90 млн

В запуск «літаючих таксі» інвестори вклали $90 млн

Німецький стартап Lillium планує запустити 5-місні «літаючі таксі» з електричним приводом

В запуск «літаючих таксі» інвестори вклали $90 млн
Фото з офіційного сайту Lillium

Lillium, німецький стартап Кремнієвої долини з амбіціями створити 5-місні «літаючі таксі», отримав у другому раунді фінансування $90 млн, що зробило його одним з найкращих проектів із випуску електромобілів. Про це повідомляє Reuters.

Компанія, яка минулого року отримала всього $11,4 млн, стала одним з «найгарячіших стартапів» в Європі, яка має на меті запустити транспортні засоби, які здатні здійснювати вертикальний зліт та посадку і перевозити пасажирів повітрям.

Lillium заявив у вівторок, що до нового раунду фінансування, який очолив китайський інтернет-гігант Tencent , приєдналась найбільша інвестиційна європейська фірма LGT, провідна європейська венчурна компанія Atomico та компанія Obvious Ventures, співзасновник якого є також і співзасновником Twitter.

У квітні Lillium повідомив, що успішно завершив першу сесію тестування польотів у небі для 2-місного електрокара Eagle VTOL з функцією вертикального зльоту і посадки.

 У компанії повідомляють, що їх повітряне електричне судно може долати у 5-6 разів більшу відстань ніж «безпілотники». За оцінками представників компанії, 20-кілометрова поїздка з Манхеттену до аеропорту Нью-Йорку займатиме всього 5 хвилин замість 55 на машині.

Як повідомляється, отримані кошти будуть використанні для розширення штату. Зараз компанія нараховує 70 співробітників.

Нагадаємо, компанія Volocopter яка займається розробкою літаючих електромобілів, отримала $30 млн інвестицій. 

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло