Трамп заборонив американцям купувати венесуельську криптовалюту

Трамп заборонив американцям купувати венесуельську криптовалюту

США не дозволяють здійснювати будь-які торгові операції цифровою валютою El Petro

Трамп заборонив американцям купувати венесуельську криптовалюту
фото Shutterstock

Президент США Дональд Трамп у понеділок, 19 березня, підписав указ, який забороняє громадянам і юридичним особам США проводити будь-які операції з криптовалютою El Petro, випущеною урядом Венесуели задля того, щоб обходити американські санкції.

Про це повідомляє Financial Times із посиланням на прес-службу Білого дому.

З моменту підписання указу набуває чинності заборона для громадян і компаній США на всі транзакції, пов'язані з будь-якою випущеною урядом Венесуели криптовалютою після 9 січня.

Президент Трамп підписав даний указ, зазначивши, що власний демократично обраний парламент оголосив El Petro незаконною валютою.

Президент країни Ніколас Мадуро повідомив на початку грудня 2017 року про запуск Венесуелою власної криптовалюти.

20 лютого уряд Венесуели запустив криптовалюту El Petro в обіг і заявив, що кожен токен буде підтримуватися одним барелем нафти з величезних резервів країни.

Планується випустити 100 млн токенів, що при поточних цінах на нафту дорівнює $5 млрд. Противники режиму Мадуро оголосили, що El Petro – це фарс.

Нагадаємо: через нестачу грошей міста Венесуели почали випуск власних альтернативних валют – там з’являються власні «центральні банки».

Раніше повідомлялося, що інфляція у Венесуелі зросла більше ніж у 120 разів. При цьому президент Мадуро вважає інфляцію «частиною економічної війни», яку розпалюють США та їхні союзники.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло