Британія планує заборонити використання пластикових соломинок, мішалок та вушних паличок

Британія планує заборонити використання пластикових соломинок, мішалок та вушних паличок

Очікується, що продаж відповідної пластикової продукції припиниться наприкінці року

Британія планує заборонити використання пластикових соломинок, мішалок та вушних паличок
фото з pixabay.com

У Великій Британії скоро можуть заборонити продаж пластикових соломинок, мішалок для напоїв та вушних паличок. Цей крок направлено на захист річок та океанів від забруднення пластиком. Про це повідомляє Sky News.

Очікується, що заборона почне діяти наприкінці цього року.

Прем’єр-міністр Британії Тереза Мей на зібранні голів Співдружності в Лондоні закликала й інших лідерів долучитися до боротьби з пластиковим сміттям.

«Пластикові відходи є однією з найбільших екологічних проблем, які стоять перед людством, тому захист морського середовища відіграє центральну роль у повістці дня під час зустрічі голів урядів країн Співдружності», – підкреслила вона.

«Разом ми можемо впливати на реальні зміни, щоб майбутні покоління могли насолоджуватися природним середовищем, більш здоровим, ніж зараз», – додала Мей.

Щорічно викидається близько 8,5 млрд пластикових соломинок, які стають частиною принаймні 150 млн тонн пластику в океанах.

Кожного року мільйон птахів та більше 100 000 морських ссавців гинуть через пластикові відходи.

Нагадаємо: Adidas минулого року запустила три нові версії взуття, які виготовляють із пластику, виловленого в океані. За рік компанії вдалося продати 1 млн пар такого взуття.

Як повідомлялося, уже в трьох американських містах влада прийняла рішення попрощатися з повітряними кульками назавжди. Повітряні кульки наносять величезну шкоду навколишньому середовищу, зокрема дикій природі.

У випадку, якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію. Або надішліть, будь-ласка, на пошту [email protected]
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло