Захворіло у світі
141,372,323
Померло у світі
3,025,557
Вилікувалось у світі
120,068,828
Захворіло в Україні
1,946,510
Померло в Україні
39,786
Вилікувалось в Україні
1,482,079
В Британії підрахували, скільки грошей росіяни ховають в офшорах

В Британії підрахували, скільки грошей росіяни ховають в офшорах

Ця сума в п'ять разів перевищує обсяг російських активів, розміщених в самій Великобританії

В Британії підрахували, скільки грошей росіяни ховають в офшорах
фото Shutterstock

Сукупний обсяг коштів, який росіяни зберігають на офшорних рахунках британських заморських територій, становить  34 млрд фунтів стерлінгів ($47 млрд). Такі дані оприлюднено в матеріалах неурядової організації Global Witness, повідомляє «Коммерсант» з посиланням на The Sunday Times.

Як зазначає британська газета, ця сума в п'ять разів перевищує обсяг коштів росіян, розміщених в самій Великобританії. 30 млрд фунтів стерлінгів припадає на одне державне утворення – Британські Віргінські острови.

Видання оцінює обсяг потоку коштів з Росії, які пройшли через британські території, в 110 млрд фунтів стерлінгів. Таким чином, зазначає The Sunday Times, Великобританія стала другим за популярністю напрямком для російських офшорних інвестицій після Кіпру.

Як повідомлялося раніше, наступного тижня в Британському парламенті буде розкрита інформація про фактичних власників активів, розміщених в офшорах.

Ця ініціатива спрямована на розкриття даних про російських олігархів та чиновників, які приховують свої доходи і володіння, використовуючи юрисдикцію британських заморських територій.

Нагадаємо, згідно з новими змінами в законодавство, відтепер російські олігархи мають повідомляти, звідки вони взяли фінанси на нерухомість у Британії.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті