mind
Walmart купує індійський інтернет-магазин Flipkart за $16 млрд

Walmart купує індійський інтернет-магазин Flipkart за $16 млрд

Американська мережа супермаркетів придбала 77% акцій онлайн-ритейлера

Walmart купує індійський інтернет-магазин Flipkart за $16 млрд
Walmart.ca

У середу американський гігант роздрібної торгівлі Walmart оголосив про придбання частки в індійському онлайн-ритейлері Flipkart. Walmart придбав 77% акцій Flipkart, сума угоди склала $16 млрд, повідомляє Reuters.

Перемовини про придбання Flipkart тривали кілька років.

Придбання інтернет-майданчика дозволить Walmart вийти на новий рівень боротьби зі своїм конкурентом Amazon.com на індійському ринку онлайн-торгівлі, який розвивається найшвидшими темпами у світі.

Amazon також проявляла інтерес до активів Flipkart. За даними Euromonitor, Amazon зараз належить близько 27% індійського ринку електронної комерції, тоді як під управлінням Walmart знаходиться лише 21 магазин оптової торгівлі в країні.

За прогнозами Morgan Stanley, обсяги індійського ринку онлайн-ритейлу в найближче десятиліття можуть досягти $200 млрд.

«Індія – один із найпривабливіших ринків у сфері ритейлу, враховуючи його розміри й темпи росту», – заявив генеральний директор Walmart Дуг Макміллан.

Компанія Flipkart була створена в 2007 році, вона управляє одним із найбільших в Індії майданчиків для інтернет-торгівлі. За минулий рік продажі Flipkart виросли на понад 50%, до $4,6 млрд.

Нещодавно 15%-ну частку в Flipkart купила компанія Alphabet, якій належить Google, також акціонерами індійського ритейлера є Tencent Holdings і Microsoft.

Нагадаємо: на початку квітня Walmart запустив сервіс міжнародних грошових переказів у партнерстві з MoneyGram.

Раніше повідомлялося, що Walmart збирається «агресивно» боротися зі своїм конкурентом Amazon – зокрема, компанії влаштували перегони у сфері доставки товарів до споживачів.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті