Цукерберг погодився виступити в Європарламенті вже наступного тижня

Цукерберг погодився виступити в Європарламенті вже наступного тижня

Засновник Facebook буде намагатися порозумітися з євродепутатами, які представляють 500 млн європейців

Цукерберг погодився виступити в Європарламенті вже наступного тижня
Марк Цукерберг, слухання у Конгресі США
скрін-шот з відео

Засновник Facebook Марк Цукерберг погодився виступити в Європейському парламенті, щоб надати пояснення з приводу скандалу зі зловживанням персональними даними користувачів. Зазначив у своїй заяві глава Європарламенту Антоніо Таяні, повідомляє Reuters.

«Засновник і керівник Facebook прийняв наше запрошення й прибуде до Брюсселя якомога швидше. Варто сподіватися, що зустріч відбудеться вже наступного тижня з лідерами політичних груп, а також головою і доповідачем комітету громадянських свобод, юстиції та внутрішніх справ», – зазначив Антоніо Таяні.

«Наші громадяни заслуговують повного й детального пояснення. Я вітаю рішення Марка Цукерберга особисто постати перед представниками 500 млн європейців. Це крок у правильному напрямку для відновлення довіри», – підкреслив глава ЄП.

Видання зазначає, що Марк Цукерберг прийняв запрошення глави Європарламенту з другого разу. Спочатку він розраховував відправити в Брюссель віце-президента Facebook Джоела Каплана, проте парламентарії наполягли на його особистій присутності.

Зазначимо, що раніше компанія Facebook передала понад 50 млн особистих даних користувачів британській фірмі Cambridge Analytica, яка аналізувала політичні уподобання користувачів. Глава Facebook приніс вибачення за те, що сталося, а у квітні відповів на запитання членів Конгресу США під час слухань по цій темі.

Нагадаємо: Facebook опинився в центрі скандалу після того, як на початку березня низка британських й американських ЗМІ повідомили, що компанія Cambridge Analytica збирала дані користувачів Facebook, щоб використовувати їх в політичній рекламі. Згодом з'ясувалося, що Cambridge Analytica отримала особисту інформацію 87 млн користувачів соцмережі. Cambridge Analytica співпрацювала з передвиборчим штабом Дональда Трампа і, як стверджували в компанії, внесла вклад у його перемогу.

Через витік даних у Cambridge Analytica Марк Цукерберг був змушений давати свідчення в Сенаті і Палаті представників Конгресу США.

Нагадаємо: Цукерберг анонсував нову функцію в Facebook, яка дозволить «очистити історію», але після її застосування соцмережа перестане вас розпізнавати.

Facebook ввів функцію, де кожен користувач може дізнатися, чи передавалися його дані Cambridge Analytica.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло