На «Книжковому арсеналі» визначили переможців конкурсу на найкращий дизайн книжок

На «Книжковому арсеналі» визначили переможців конкурсу на найкращий дизайн книжок

Перше місце посіла книга видавництва Старого Лева

На 	«Книжковому арсеналі» визначили переможців конкурсу на найкращий дизайн книжок
Переможці конкурсу "Кращий книжковий дизайн-2018"
Фото Facebook starlev

В ході VIII Міжнародного фестивалю «Книжковий Арсенал», Goethe-Institut в Україні та культурно-видавничого проект «Читомо» за підтримки Франкфуртського книжкового ярмарку, фонду Buchkunst та Wacom Україна визначили переможців конкурсу на найкращий книжковий дизайн 2018 року. Про це повідомляє Київська державна міська адміністрація.

Перше місце та Гран-прі конкурсу здобула книга «Я так бачу» видавництва Старого Лева. Автори та дизайн: Романа Романишин, Андрій Лесів, творча майстерня «Аґрафка. Друге місце посіла «Книга-мандрівка Україна» видавництва #книголав, автор: Ірина Тараненко, дизайн: Юлія Курова, Марта Лешак та креативна агенція Green Penguin. Третє місце дісталося книзі «Катерина Лесів. Колискова 1» видавництва «РОДОВІД», дизайн: Катерина Лесів.

До короткого списку конкурсу увійшли 15 видань. Вони будуть представлені в рамках колекції «Найкрасивіші книги світу», яка презентується на Франкфуртському та Лейпцизькому книжкових ярмарках.

На які книжки звернути увагу якщо подобаються літературні експерименти читайте в матеріалі Mind: Читати подано: 5 непересічних перекладів до «Книжкового Арсеналу»

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті