mind
Roshen у I кварталі збільшила експорт до ЄС на 22%

Roshen у I кварталі збільшила експорт до ЄС на 22%

Експорт здійснювався переважно до Румунії, Польщі, Литви, Німеччини, Болгарії, Угорщини, Іспанії

Roshen у I кварталі збільшила експорт до ЄС на 22%
Фото: Shutterstock

Кондитерська корпорація Roshen у І кварталі 2018 року експортувала в країни Європейського союзу понад 4000 тонн продукції, що на 22% більше порівняно з І кварталом 2017 року, повідомляє Інтерфакс-Україна із посиланням на інформацію компанії.

Як зазначається, переважно продукція Roshen експортувалася до Румунії, Польщі, Литви, Німеччини, Болгарії, Угорщини, Іспанії.

«Частка Roshen у І кварталі 2018 року в експорті українських виробників солодощів склала 37%», – йдеться у повідомленні.

Так, продукція компанії представлена в 35 країнах. Крім того, у 2017 році був збільшений обсяг експорту в США, Польщу, Болгарію, Угорщину і Іспанію.

Корпорація Roshen, один з найбільших в Україні виробників кондитерських виробів, включає в себе Київську, Кременчуцьку (Полтавська обл.) кондитерські фабрики, дві виробничі площадки у Вінницькій області, масло-молочний комбінат «Бершадь молоко» (Вінницька обл.), дві виробничі площадки в Липецькій області (Росія), Клайпедську кондитерську фабрику (Литва) і фабрику Bonbonetti Choco (Угорщина).

Корпорація виробляє близько 320 видів кондитерських виробів: шоколадні та желейні цукерки, карамель, шоколад, печиво, вафлі, бісквітні рулети і торти. Загальний обсяг виробництва досягає 450 000 тонн продукції на рік.

Крім того, у першому півріччі минулого року Roshen займала 15% українського експорту сухого молока та вершків. Також корпорація очолила й першу п’ятірку в сегменті експортерів масла з показником у 12%.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті