НКРЕКП видала ліцензію на тепло- та енергопостачання «Київтеплоенерго»

НКРЕКП видала ліцензію на тепло- та енергопостачання «Київтеплоенерго»

Відповідний дозвіл почне діяти з 1 серпня цього року

НКРЕКП видала ліцензію на тепло- та енергопостачання «Київтеплоенерго»
Фото: Facebook kyivteploenergo

Національна комісія, яка здійснює державне регулювання у сферах енергетики і комунальних послуг (НКРЕКП)? видала ліцензію на тепло- та енергопостачання «Київтеплоенерго». Про це йдеться в рішенні НКРЕКП.

Згідно з повідомленням, відповідний дозвіл почне діяти з 1 серпня цього року, коли закінчить свою дію договір між «Київенерго» та НАК «Нафтогаз України».

Раніше повідомлялось, що ТЕК і персонал «Київенерго» переходять під управління КП «Київтеплоенерго». Процес передачі теплового майна відбуватиметься в два етапи.

Пізніше було повідомлено, що заборгованість «Київенерго» перед НАК «Нафтогаз» – близько 4,8 млрд грн, через що НАК відмовляється укладати угоди з «Київтеплоенерго», поки остання не візьме на себе борги, які накопичені в період угоди з ПАТ «Київенерго».

«Київенерго» закликав киян сплатити за спожиту воду та опалення, аби погасити борг.

Найбільшу заборгованість за тепло, опалення та гарячу воду мають населення і ЖЕО столиці – 3,2 млрд грн. Борги державного й місцевого бюджету складають 190 млн грн, інших споживачів – 349 млн грн. Борги державного бюджету з компенсації пільг і субсидій, а також різниці в тарифах досягли майже 1 млрд грн. Водночас борг Києва за газ перед НАК «Нафтогаз України» становить 3,8 млрд грн.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті