Німецький банк надасть «ОТП Лізингу» субординований кредит у розмірі $17 млн

Німецький банк надасть «ОТП Лізингу» субординований кредит у розмірі $17 млн

Кредит від КfW дозволить надати українським компаніям $180 млн фінансування замість запланованих $100 млн у 2018 році

Німецький банк надасть 	«ОТП Лізингу» субординований кредит у розмірі $17 млн
Фото KfW

Німецький державний банк розвитку (KfW) надає компанії «ОТП Лізинг» субординований кредит на 7 років у розмірі $17 млн ​​в рамках програми «агрофінансування», повідомляє Інтерфакс-Україна.

Як уточнила комерційний директор «ОТП Лізинг» Яніна Пономарьова в ході підписання документа, клієнтам буде надаватися фінансування в розмірі $250-500 тис. в одні руки.

До теперішнього часу KfW співпрацював в українському фінансовому секторі з банками. Разом з тим, лізинг – це хороша альтернатива для фінансування інвестицій, особливо для МСП в аграрному секторі. Тому ми дуже раді нашому новому партнеру -"ОТП Лізинг», і надавши йому субординований кредит, ми впроваджуємо новий фінансовий інструмент в українському лізингу», – зазначив директор KfW в Україні Лутц Хорн-Хааке.

Директор KfW також підкреслив, що це перший субординований кредит в Україні, наданий лізингової компанії. Крім того, він анонсував підписання договору ще з однією українською компанією, проте не уточнив подробиці.

Як пояснив генеральний директор «ОТП Лізинг» Андрій Павлушин, кредит дозволить надати в поточному році українським компаніям $180 млн фінансування замість запланованих $100 млн.

За словами А.Павлушина, лізинговий портфель компанії становить 5,5 млрд грн, а до кінця року планується його збільшення до 6,5 млрд грн.

Компанія в даний час фінансує чотири види активів, зокрема сільгосптехніка, частка якої займає близько 45%, а також легкові і вантажні автомобілі, ж/д-вагони, в тому числі напіввагони і зерновози.

ТОВ «ОТП Лізинг» входить до складу європейської фінансової групи OTP Group. Компанія заснована в червні 2008 року як дочірнє підприємство ОТП Банку. Надає повний спектр лізингових послуг, працює з провідними виробниками техніки, обладнання та автотранспорту.

Нагадаємо, «ОТП Лізинг» профінансує купівлю 450 напіввагонів «АрселорМіттала».

Нагадаємо, KfW також забезпечить надання 9 млн євро німецьким урядом на будівництво соціального житла для внутрішньо переміщених осіб в Україні.

Нагадаємо, наприкінці минулого року німецько-український фонд KfW і Укргазбанк підписали угоду про кредитування малих і середніх підприємств на суму 81 млн грн

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті