P&O Maritime Ukraine «зайшла» у порт Чорноморськ

P&O Maritime Ukraine «зайшла» у порт Чорноморськ

Українська «дочка» глобального оператора портових послуг DP World Group зайшла в другий український порт і планує розширюватися далі

P&O Maritime Ukraine «зайшла» у порт Чорноморськ
Фото Facebook P&O Maritime Ukraine

Компанія P&O Maritime Ukraine (колишня LB Shipping) розпочала надавати буксирні послуги в порту Чорноморськ, повідомляє прес-служба компанії.

Отже, «дочка» глобального оператора портових послуг DP World Group (Дубаї) (володіє 100% української компанії) тепер присутня у 2 найбільших морських портах України – Южному і Чорноморську.

P&O Maritime Ukraine привела в порт Чорноморськ 3 буксири. Судна працюють під українським прапором. В екіпаж нових буксирів компанія залучила, зокрема, і працівників портофлоту Чорноморського порту.

«Ми привели потужні буксири і взяли в команду кращих професіоналів, тому що хочемо гарантувати терміналам, судновласникам і їхнім агентам оперативний сервіс і кращі стандарти. Упевнений, наш прихід у Чорноморськ сприятиме підвищенню якості послуг в акваторії порту, а також становленню прозорого і конкурентного ринку буксирних послуг в Україні», – зазначив генеральний директор компанії Михайло Соколов.

Нагадаємо: у січні 2018 року компанія P&O Maritime придбала контроль над українською буксирною компанією LB Shipping і почала надавати буксирні послуги в порту Южний. Співінвестором угоди стала компанія SD Capital, що належить Андрію Ставніцеру і Філіпу Грушко. Через деякий час після початку роботи LB Shipping змінила бренд на P&O Maritime Ukraine.

Як відомо, у червні поточного року президент України Петро Порошенко піднімався на борт буксира P&O Maritime Ukraine і пройшов акваторією порту Южний. Петро Порошенко назвав буксир P & O Star «символом довіри до інвестиційного клімату в Україні».

Сегодня Президент Украины Петро Порошенко поднялся на борт нашего буксира P&O Star, и на нем прошел по акватории...

Опубліковано P&O Maritime Ukraine П'ятниця, 1 червня 2018 р.

Президент України також нагадав, що декілька разів зустрічався з главою материнської компанії P&O Maritime – DP World Group – Султаном бін Сулайемом, який входить до складу Національної інвестиційної ради України, і обговорював розширення присутності DP World на українському ринку, диверсифікацію галузей, у які інвестує компанія.

Раніше повідомлялося, що Адміністрація морських портів України (АМПУ) уклала меморандум про взаєморозуміння з компанією DT World, що входить до складу найбільшого світового портового оператора DP World.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті
Якщо Ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію