mind
Kadorr Group планує інвестувати в розвиток сільського господарства понад $400 млн

Kadorr Group планує інвестувати в розвиток сільського господарства понад $400 млн

Наразі компанія завершує будівництво зернових елеваторів у Дніпропетровській області

Kadorr Group планує інвестувати в розвиток сільського господарства понад $400 млн
Фото: Shutterstock

Інвестиційно-будівельна компанія Kadorr Group має намір інвестувати в розвиток сільського господарства понад $400 млн, зокрема, вона завершує будівництво зернових елеваторів у Дніпропетровській області та веде переговори з придбання вже готових елеваторів, повідомляє Інтерфакс-Україна.

Як зазначається, про це повідомили в прес-службі компанії.

«На стадії узгодження будівництво заводів з переробки с/г продукції. Компанія вже зарезервувала всі необхідні кошти і готова безперервно фінансувати реалізацію всього проекту. Засновник компанії має намір інвестувати в розвиток с/г понад $400 млн», – відзначили в Kadorr Group.

Наразі компанія завершує будівництво зернових елеваторів у Дніпропетровській області. Придбані чотири нові ділянки в різних областях, а також ведуться переговори з придбання вже готових елеваторів.

Проект має охопити Київську, Одеську, Дніпропетровську, Вінницьку, Кіровоградську, Херсонську і Миколаївську області.

«Kadorr Group планує здійснювати експорт сировини, а також вже готової переробленої с/г продукції в країни Арабського світу. Реалізація проекту запланована на найближчі 3–4 роки. Планується виробництво готової продукції, в основному це борошно і комбікорм. За цей період компанія розраховує вийти на обсяги 12,5 млн тонн на рік, все залежить від тривалості етапу узгодження в різних державних органах», – йдеться у повідомленні.

Інвестиційно-будівельна компанія Kadorr Group заснована одеським бізнесменом сирійського походження Аднаном Ківаном.

У портфелі групи – понад 40 житлових комплексів, торговельні та бізнес-центри, а також котеджні містечка в Одесі. Крім того, компанія будує ЖК у Києві.

Нагадаємо, у березні Аднан Ківан викупив англомовну газету Kyiv Post у бізнесмена Мохаммада Захура.

Аднан Ківан – власник будівельної компанії Kadorr Group. За інформацією одеських ЗМІ, Ківан виїхав за кордон через претензії правоохоронних органів до його діяльності. Восени СБУ провела обшуки у офісі Kadorr, підставою стали підозри у фінансуванні тероризму.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті