mind
Юридичну перевірку об'єктів нерухомості запущено онлайн

Юридичну перевірку об'єктів нерухомості запущено онлайн

Сервис Monitor.Estate здійснює юридичний аудит нерухомості на основі відкритих даних

Юридичну перевірку об'єктів нерухомості запущено онлайн
Фото: pixabay.com

Юридичний аудит об'єктів нерухомості запущено в режимі онлайн за допомогою сервісу Monitor.Estate, повідомляє видання 3m2.

Як зазначається, днями учасники конкурсу Open Data Challenge оголосили про запуск зазначеного сервісу.

Так, керівник проекту Володимир Копоть повідомив виданню, що cервіс здійснює юридичний аудит об'єктів нерухомості на основі відкритих даних (Open Data), використовуючи тільки достовірну інформацію з державних реєстрів України, в тому числі дані Державної архітектурно-будівельної інспекції, Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, єдиного державного реєстру судових рішень, єдиного реєстру боржників, інформацію фіскальних органів, державного  земельного кадастру.

Поки для аудиту доступні новобудови Києва, у планах – Дніпро, Львів, Одеса.

Відзначається, що сервіс є незалежним, будівельні організації та пов'язані з ними люди або організації не мають жодного відношення до сервісу Monitor.Estate.

Автоматичний збір і аналіз відкритих даних про об'єкт нерухомості з різних державних реєстрів – безкоштовний.

Водночас, як зазначається на сайті Monitor.Estate, юридичну інформацію з описом можливих ризиків можна замовити за ціною від 250 грн.

Нагадаємо, житловий фонд України станом на 1 січня цього року склав 984,8 млн кв. м загальної площі. Це на 0,7%, або на 6,9 млн кв. м, більше за показники аналогічного періоду минулого року.

Про те, за рахунок чого забудовники стримують зростання цін і коли вони припинять це робити, читайте в матеріалі Mind «Заощадити на всьому: чому нові квартири не дорожчають».

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті