Захворіло у світі
176,747,563
Померло у світі
3,820,197
Вилікувалось у світі
160,801,403
Захворіло в Україні
2,223,978
Померло в Україні
51,692
Вилікувалось в Україні
2,130,665
Сьогодні припинять аналогове телемовлення у Києві та Кіровоградській області

Сьогодні припинять аналогове телемовлення у Києві та Кіровоградській області

На всю Україну ці зміни поширяться вже з початком вересня

Сьогодні припинять аналогове телемовлення у  Києві та Кіровоградській області
Фото: Shutterstock

Сьогодні, 1 серпня, у Києві та Кіровоградській області припинять аналогове мовлення телеканалів. Трансляція вестиметься тільки у цифровому форматі Т2. Про це повідомляє BBC.

На всю Україну ці зміни поширяться вже з початком вересня.

зміни до Плану використання радіочастотного ресурсу України внесено постановою Кабміну від 13 червня 2018 року (№ 509), яка набула чинності 27 червня.

Як повідомив член Нацради з питань телебачення та радіомовлення Олександр Ільяшенко, через «інформаційну загрозу з боку Росії», аналог збережуть у Донецькій та Луганській областях, а також та на півдні Херсонської.

Нагадаємо, президент Петро Порошенко наполягав на вимкненні аналогового телебачення вже в липні. Так, Україна мала знову спробувати виконати своє зобов'язання за меморандумом «Женева-2006».

Ще у 2006 році у Женеві за результатами спеціальної конференції країни світу підписали декларацію про перехід від аналогового до цифрового мовлення.

Тоді її підписала й Україна. Завершити перехід планували до 17 червня 2015 року, але з політичних та технологічних причин в Україні цього не сталося.

Про те, чому перехід на «цифру» вигідний провайдерам платного ТБ, Mind розповів радник голови Нацради з питань телебачення і радіомовлення, гендиректор «Омега ТВ» Олександр Глущенко.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті