Захворіло у світі
12,270,172
Померло у світі
554,953
Вилікувалось у світі
6,741,323
Захворіло в Україні
52,043
Померло в Україні
1,345
Вилікувалось в Україні
24,800
Заявку на реструктуризацію боргу перед Ощадбанком подали 3 компанії Олега Бахматюка

Заявку на реструктуризацію боргу перед Ощадбанком подали 3 компанії Олега Бахматюка

ТОВ «Імперово фудз», ПАТ «Агрохолдинг Авангард» і ПАТ «Райз-Максимко»

Заявку на реструктуризацію боргу перед Ощадбанком подали 3 компанії Олега Бахматюка
Бізнесмен Олег Бахматюк
Фото: УНІАН

ТОВ «Імперово фудз» (Івано-Франківськ), ПАТ «Агрохолдинг Авангард» (Київ) і ПАТ «Райз-Максимко» (Київ) подали заявку на реструктуризацію зобов'язань перед державним Ощадним банком (Київ) у рамках процедури фінансової реструктуризації, повідомляє Stockworld.

Як зазначається, про це йдеться в повідомленні адміністративного секретаріату при Незалежній асоціації банків України (НАБУ), який опікується системою фінансової реструктуризації.

При цьому секретаріат не уточнює інформацію про розмір кредитів вищевказаних компаній. Термін накладення мораторію на майно позичальників і завершення процедури реструктуризації встановлений до 5 листопада 2018 року.

Крім того, секретаріат наводить перелік пов'язаних з позичальниками юросіб. У їх числі – UkrLandFarming PLC (Кіпр, холдингова компанія агрохолдингу «Укрлендфармінг»), ПАТ «Компанія «Райз» (Київ), ТОВ «Європа-транс» (Івано-Франківськ), ТОВ «АФ «Оліпекс-агро» (Київ) , «Ямниця», «дочка» ВАТ «Івано-Франківськцемент», ТОВ «Компанія «Сіті Регіон», ТОВ «Компанія Новий Регіон», ТОВ «Прайм Лідер» і ТОВ «Юнайтед Логістик» (всі – Хмельницька обл.).

У структуру UkrLandFarming входить понад 200 горизонтальних сховищ для зерна, насіннєві заводи, низка птахофабрик, ферм з вирощування курей-несучок, репродуктори, селекційні господарства, комбікормові заводи, склади довгих льного зберігання, завод з виробництва яєчних продуктів «Імперово Фудс», цукрові заводи, м'ясокомбінати. Холдинг «Авангард» спеціалізується на виробництві курячих яєць, активи AvangardСo IPL входять до складу агрохолдингу Ukrlandfarming PLC. Власником агрохолдингів є Олег Бахматюк.

Як писав Mind, UkrLandFarming Бахматюка не платить кредиторам з кінця 2016 року. Загальна заборгованість компанії становить $1,9 млрд.

Крім того, земельний банк зазначеного агрохолдингу скоротився на 70 000 га починаючи з 2014 року.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті