Захворіло у світі
134,719,328
Померло у світі
2,915,972
Вилікувалось у світі
76,537,874
Захворіло в Україні
1,841,137
Померло в Україні
36,779
Вилікувалось в Україні
1,405,826
США розповіли, з якою метою вводяться санкції проти РФ

США розповіли, з якою метою вводяться санкції проти РФ

Сполучені Штати використовують санкції як заохочення країн до діалогу або зміни їх поведінки

США розповіли, з якою метою вводяться санкції проти РФ

Влада США визначила, що санкції можуть бути дуже ефективним інструментом для зацікавлення країн у діалозі або зміни їх поведінки. У випадку із Росією за допомогою нових санкцій США намагаються домогтись більш конструктивної поведінки при вибудовуванні відносин з Вашингтоном. Про це під час брифінгу заявила офіційний представник Держдепартаменту Хізер Науерт.

Вона пояснила, що для кожної окремої країни Сполучені Штати вводять різні санкції. Зокрема, Науерт наголосила, що саме санкції привели за стіл переговорів КНДР. Для кожної країни, як Іран або Венгесуела, Сполучені Штати мають перелік вимог, яка вона має виконати для зняття дії санкцій.

Коли прозвучало питання щодо цілі санкцій, які вводяться проти РФ, представник Держдепу пояснила, що «ми хотіли б мати більш тісні зв’язки з російським урядом, визнаючи, що у нас є багато галузей, які являють собою взаємний інтерес.».

«Це велика країна, ми також є однією з основних країн. Тому ми змушені розмовляти  з іншими урядами. І санкції – це спосіб, яким ми можемо спробувати заохотити кращу поведінку з боку влади певних країн. Тепер я кажу в більш широкому смислі, але це один із способів заохочення». – додала Науерт.

Вона закликала завчасно не прогнозувати другий раунд санкцій проти РФ. Раніше повідомлялось, що додаткові санкції будуть введені, якщо протягом наступних трьох місяців Москва не надасть гарантій того, що в майбутньому не використовуватиме хімічну зброю та погодиться на перевірку інспекторами ООН.

Нагадаємо: Держдеп США прийняв рішення ввести нові санкції проти РФ через отруєння екс-співробітника російського ГРУ Сергія Скрипаля та його доньки Юлії в британському Солсбері нервово-паралітичною речовиною «Новичок». Нові обмежувальні заходи наберуть чинності 22 серпня.

Як повідомлялось, посольство РФ в США назвало санкціями «драконівськими» та безпідставними.

Стало відомо, що американські сенатори підготували новий законопроект про більш жорсткі антиросійські санкції, які, за умови його прийняття, поставлять під загрозу реалізацію будь-якого зарубіжного енергопроекту РФ – від «Північного потоку-2» до інвестицій в невеликі стартапи.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті