В США розробили проект санкцій проти проекту «Північний потік-2»

В США розробили проект санкцій проти проекту «Північний потік-2»

Очікується, що їх буде введено за кілька тижнів

В США розробили проект санкцій проти проекту «Північний потік-2»
фото з nord-stream2.com

В Сполучених Штатах підготували проект нових санкцій, які можуть бути використані для того, щоб «Північний потік-2», будівництво якого знаходиться на завершальному етапі, не було завершено. Про це повідомляє DW Із посиланням на The Wall Street Journal.

Зазначається, що санкції можуть бути направлені на фірми та фінансові організації, які беруть участь у будівництві.

Видання зазначає, що відповідні санкції можуть бути введені протягом найближчих кількох тижнів.

На думку одного з високопосадовців, який говорив на умовах анонімності, для введення санкцій залишається лише одне питання – чи варто їх вводити лише щодо компаній, які прокладають труби в Балтійському морі, чи розповсюдити їх на банки та інші фірми, що беруть участь в фінансуванні газогону.

Нагадаємо, представники адміністрації США неодноразово виступали проти «Північного потоку-2», який працюватиме разом з «Північним потоком». У Вашингтоні вважають, що нова споруда збільшить і без того високу залежність Європи від російського газу, а також дасть Кремлю значні прибутки.

Як повідомлялось, президент РФ Владімір Путін та канцлер ФРН Ангела Меркель напередодні обговорювали питання «Північного потоку-2». Меркель заявила, що Україна має залишити за собою роль в постачаннях енергоресурсів європейським споживачам і після запуску нового газопроводу.

Раніше стало відомо, що проектна компанія Nord Stream 2 AG подала заявку на альтернативний маршрут в Данії, який би не проходив через територіальні води країни. Решта країн дозволи на будівництво газопроводу дали.

Нагадаємо: у ніч на 25 липня в Німеччині розпочалось укладання труб проекту «Північний потік-2».

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті