Forbes назвав найбільш високооплачуваного актора 2018 року

Forbes назвав найбільш високооплачуваного актора 2018 року

Ним став Джордж Клуні, який за рік заробив $239 млн

Forbes назвав найбільш високооплачуваного актора 2018 року
Джордж Клуні
фото twitter.com/ClooneysOpenHse

Журнал Forbes опублікував рейтинг найбільш оплачуваних акторів за 2018 рік. Зазначається, що під час складання рейтингу враховувались гроші, зароблені як в сфері кіноіндустрії, так і в інших.

Почесне перше місце посів Джордж Клуні, який за період з 1 червня 2017 року по 1 червня 2018 року заробив $239 млн, переважно завдяки продажу своєї торгової марки високоякісної текіли, бренду Casamigos за $1 млрд.

Друге місце посів Дуейн «Скеля» Джонсон із заробленими $124 млн, головним чином, завдяки ролі у фільмі «Джуманджі: Ласкаво просимо в джунглі». Зазначається, що йому вдалось домовитись про збільшення свого гонорару до 7-значної суми за популяризацію фільму в соціальних мережах.

«Соціальні медіа стали найважливішим елементом маркетингу фільму для мене, – сказав він. – Я встановив зв'язок з аудиторією по усьому світі…»

На третьому місці опинився Роберт Дауні – молодший, який заробив за рік $81 млн.

Четверте місце посів Кріc Хемсворт із заробітком у $64,5 млн, п’яте – Джекі Чан із результатом у $45,5 млн.

Forbes підрахував, що загалом топ-10 найбільш високооплачуваних акторів у світі зібрати $748,5 млн з 1 червня 2017 по 1 червня 2018 року. Порівняно з чоловіками-акторами, найбільш високооплачувані акторки за аналогічний період заробили $186 млн, що становить чверть від заробітків чоловіків. Частково такий розрив в оплаті можна пояснити участю чоловіків у бойовиках, за які їм платять великі кошти. Але навіть це вказує, що серед мільйонерів є також гендерний розрив у оплаті праці.

Минулого тижня було оприлюднено рейтинг найбільш високооплачуваних актрис року. Перше місце посіла Скарлетт Йохансон, яка заробили за рік $40,5 млн.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті