Захворіло у світі
13,494,771
Померло у світі
582,547
Вилікувалось у світі
7,522,147
Захворіло в Україні
55,607
Померло в Україні
1,427
Вилікувалось в Україні
28,131
Facebook видалила VPN-сервіс з AppStore через збір від користувачів технічної інформації

Facebook видалила VPN-сервіс з AppStore через збір від користувачів технічної інформації

Apple дійшла висновку, що додаток порушує нові правила збору даних і повідомила про це Facebook

Facebook видалила VPN-сервіс з AppStore через збір від користувачів технічної інформації
фото Shutterstock

Facebook видалила свій VPN-сервіс Onavo Protect security з AppStore після того, як Apple заборонила додаткам збирати інформацію про те, які програми встановлені на смартфоні користувача. Про це пише Business Insider.

Onavo Protect – це додаток з безпеки, розроблений Facebook, який контролював використання користувачами всіх додатків, а дані про це відправляв у соцмережі.

«Facebook видалила з AppStore свій VPN-сервіс Onavo Protect security... Facebook використовував Onavo, щоб відстежувати, які програми були встановлені в смартфонах користувачів. Нові правила Apple забороняють додаткам відслідковувати, які інші програми встановлені на пристрої користувача, заявляючи, що це робиться для захисту конфіденційності користувачів і безпеки їх даних», – повідомила прес-служба.

«Ми багато працюємо, щоб захистити конфіденційність користувачів і безпеку даних в екосистемі Apple. В останніх оновленнях наших рекомендацій ми чітко вказали, що додатки не повинні збирати інформацію про те, які інші програми встановлені на пристрої користувача з метою аналітики чи реклами/маркетингу. Або ж вони повинні чітко давати зрозуміти, які дані користувача будуть зібрані і як вони будуть використовуватися», – сказав представник Apple.

Хоча програму видалено з App Store, однак вона, як і раніше, доступна на Android від Google.

Onavo – ізраїльська компанія з безпеки, яку Facebook придбала в 2013 році.

Минулого тижня видання The Wall Street Journal повідомило, що компанія Apple заявила Facebook про те, що соцмережа порушує правила компанії, і запропонувала добровільно видалити додаток з AppStore.

Нагадаємо, Apple довелося прибрати 25 000 нелегальних додатків з App Store в Китаї після того, як компанію розкритикували в ЗМІ.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті