Гонтарева пішла у стартапери

Гонтарева пішла у стартапери

У листопаді буде представлено проект медичної платформи «Медікіт»

Гонтарева пішла у стартапери
Валерія Гонтарева
Фото Julia Berezovska/ Press office NBU

Колишня глава Національного Банку Валерія Гонтарева представить у листопаді 2018 року медичну онлайн-платформу «Медікіт «, яка об'єднує пацієнтів і лікарів, повідомила Liga.net з посиланням на екс-очільницю НБУ. 

Проект передбачає створення екосистему диджитал медецини, яка забезпечить комунікацію між учасниками, стандартизацію процесів, накоплення і систематизацію інформації в одному місці.

Так, компанія пропонуватиме пацієнтам миттєву онлайн-консультацію лікарів, а також можливість викликати лікаря через інтернет. В свою чергу, лікарям обіцяють додатковий прибуток з оплатою кожної телеконсультації. 

Гонтарева пішла у стартапери
Фото: medikit.com.ua

Наразі немає деталей щодо реєстрації та опису самого процесу використання платформи.

Зазначається, що Гонтарева повідомляла про намір зайнятися стартапами ще в січні 2018 року в одному зі своїх інтерв'ю. Тим паче, що повернутися до роботи з управлінння активами вона зможе не раніше, ніж через рік після звільнення з НБУ. 

Нагадаємо, що парламент проголосував за її відставку 15 березня.

Проте варто додати, що юридично Гонтарева не має відношення до «Медікіту». Засновниками компанії є її син Антон Гонтарев та Світлана Кириченко. Остання працювала в компанії ICU з 2008 по 2010 рік. За інформацією сервісу PEP, разом з Олегом Гонтаревим і Євгеном Широкорадом вона вважалася засновником КУА «Інвестиційний капітал Україна». Це було в січні 2008 року, вже у вересні Кириченко і Широкорад поступилися місцем серед засновників компанії нинішнім бенефіціарам – Костянтину Стеценко і Макарові Пасенюку.

Гонтарева продала їм свою частку в ICU перед призначенням в Нацбанк в 2014 році.

Антон Гонтарев і Кириченко вклали в статутний капітал «Медікіт» по 5 млн грн.

Директором Meдiкiт з 14 квітня 2018 є Руслан Кравець – колишній заступник директора Департаменту стратегії та реформування НБУ. 

«Концептуально це медичний маркетплейс по типу Airbnb або Olx, – розповів Кравець. – Зараз відбувається розробка IT-складової, про технічні деталі, таких як оплата послуг, говорити поки рано».

За його словами, Гонтарева, швидше за все, очолить наглядову раду компаніїї.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті